İptal & İade Koşulları

İade Prosedürü

My Concept Flowers websitesinden almış satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra geçerli bir sepeb belirtmek koşulu ile ürününüzü şubemize getirerek iade edebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişimi için belirtilen yasal süre 14 gündür. Bu süre içerisinde formunu kaybeden canlı bitki ve çiçeklerin ilk teslim edildiğindeki durumu bazalınır.

İade ve değişim sürecini başlatmak için, info@myconceptflowers.com adresine bir email atarak, isminizi, sipariş numaranızı ve kısaca iade/değişim sebebinizi paylaşabilirsiniz. Bu tür geri bildirimler ürünlerimizin ve servisimizin standartlarını daha da ileri taşıyabilmek adına bizim için çok değerli.

E-mailinize hafta içerisinde 24 saat içinde, hafta sonunda ise, onu müteakip ilk iş gününde dönüş sağlanacak ve ürününüzü bize nasıl göndereceğiniz ile ilgili detaylı bilgi sizinle paylaşılacaktır.

İade veya değişimini istemekte olduğunuz ürünün kullanılmamış, orijinal paketinde ve hasarsız olması gerekmektedir. İade ürünün teslimat süreci alıcıya aittir.

Ürün, dağıtım merkezimize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde size dönüş sağlanacak ve uygun görüldüğü takdirde ürün bedelinin tamamı iade edilecektir. İadenin tutarının hesabınıza geçme süresi, çalıştığınız bankaya göre farklılık gösterebilmektedir.

Kapat
Giriş
Kapat
Kart (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.